top of page
Kartal Aydınlatma Taze Gıda Aydınlatması Unlu Mamül Aydınlatması Pastane Aydınlatması Fırın Aydınlatması Kasap Aydınlatması Şarküteri Aydınlatması Gurme Aydınlatması Steakhouse Aydınlatması Tezgah Aydınlatması Dolap Aydınlatması Reyon Aydınlatması Supermarket Aydınlatması Market Aydınlatması Profosyonel Gıda Aydınlatma Kasap Et Gıda aydınlatması

 Gıda Aydınlatması ile fark edilmenizi sağlayacağız.

Tezgâhlarınızda çeşit çeşit yer alan ürünlerinizin hem rakiplerinize karşı, hem de ürünlerinizin özünde sakladığı renk cümbüşlerinin ve lezzetin ilk adımı olan sunumun, görselliğin fark edilmesini sağlayacağız.

Gelin gıda aydınlatmasının avantajlarını birlikte keşfedelim.

 Kartal Aydınlatma Proje Tasarım ve Danışmanlık şirketi olarak 2019 yılında kurulmuş fakat öncesinde özellikle gıda aydınlatma alanında 2010 yılından beri faaliyet gösteren, kurumlara değer yaratmak için sektörde yerini almış bir aydınlatma şirketiyiz. Yüksek teknolojik kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, gıda aydınlatma alanında müşterilerimizin verim ve rekabet gücünü arttırmak başlıca amacımız.

 Bu amaç doğrultusunda, proje ve kalite yönetimi konusunda en doğru sistem ve bileşenlerle çalışmaktayız.

 Sektörde yerimizi aldığımızdan bu yana, aydınlatma sektöründe yaşanan hızlı değişim ve gelişmeleri bir bütün olarak görüyoruz. Büyük bir ihtiyaç haline gelen gıda led aydınlatmalarımızı piyasada uygulamaya geçirerek lider firmaların aydınlatma satın alma süreçlerinde stratejik iş ortağı olmayı başardık. Aynı zamanda ihtiyaçlara çözüm sunarken, iş ortaklarımızın aydınlatma teknolojileri yatırım ve işletme maliyetlerinin azaltılmasında ve maksimum verimin sağlanmasında büyük bir rol oynadık. Gıda aydınlatmasının piyasada duyulmasını ve yayılmasını sağladık.

Başarılarımızın sürekliliğinde bize yol gösteren, Kartal Aydınlatma tüm çalışanları ile bir aile olarak bizi en iyi tanımlayan ve temsil eden 

değerlerimiz; güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, ekip çalışması, yenilikçilik, değer katma, sorumluluk ve verimliliktir.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, çözüm ortaklarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimiz ile müşterilerimizin verimlilik ve kârlılığını arttırmasını sağlayan hizmetler sunmaktır.

HEDEFİMİZ

Gıda Aydınlatma sektöründe en kaliteli hizmeti sunmak, gıda aydınlatması çalışmalarımızı daha geniş alana yaymak ve dünya çapında faaliyet gösteren yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

bottom of page