top of page
Kartal Aydınlatma Taze Gıda Aydınlatması Unlu Mamül Aydınlatması Pastane Aydınlatması Fırın Aydınlatması Kasap Aydınlatması Şarküteri Aydınlatması Gurme Aydınlatması Steakhouse Aydınlatması Tezgah Aydınlatması Dolap Aydınlatması Reyon Aydınlatması Supermarket Aydınlatması Market Aydınlatması Profosyonel Gıda Aydınlatma Kasap Et Gıda aydınlatması
KALİTELİ VE 
KULLANIŞLI AYDINLATMA

 Teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve imalat aşamasında bu kritere özen gösteriyoruz. Sahibi olacağınız gıda aydınlatma armatürlerimizi uzun seneler boyunca kullanabilme farkına tanık olacaksınız.

 Müşterileriniz için gıda ürünlerinizi hem daha çekici ve iştah açıcı duruma getirmek hem de hayal edebileceğiniz en iyi ışıkta sunabilmenin yollarını arıyoruz. Bunu amaçlarken de enerji tasarruflu led teknolojisi sayesinde elektrik tasarrufu sağlıyoruz. Gıda aydınlatma modüllerimizin kullanım ömrü yaklaşık olarak 50.000 saattir. Haftada 7 gün, günde 12 saat açık kalan bir işletmenin 10 yıl boyunca aydınlatma ihtiyacının giderilmesi demektir. Dahası, ampul gibi bakım onarım masrafları da olmayacaktır.  

 

  Gıda aydınlatma armatürlerimizi tercih etmeniz durumunda, gıda aydınlatma yatırımları maliyetlerinizi yıllar içinde amorti etme imkanınız olacaktır. Gıda aydınlatması ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir, mail gönderebilirsiniz...

roman-kraft-156096-unsplash-min (1).jpg
GIDA AYDINLATMA SİSTEMLERİ
İLE PRESTİJİNİZİ ARTIRIN

 İşletmenizde, marketlerinizde doğru gıda aydınlatmaları ile sunuma hazırlanan yiyecek ve içeceklerin göze hitap eden bir şekilde müşterilere ulaştırılması işletme kalitesinin en önemli göstergelerindendir.        

             

 Müşteri beklentilerinin giderek arttığı günümüzde, gıda aydınlatmalarınızın kalitesiyle müşterilerinizi şaşırtmaya ne dersiniz? Ray spot gıda aydınlatma, sıva altı gıda aydınlatma veya sarkıt gıda aydınlatma ürünlerimizin sağladığı atmosfer ile  işletmenizi müşteri gözünde bir adım öne çıkaracaktır. Mutlu müşteri sayınızı arttırmak, reklamınızı hizmet kalitenizle yaparak sadık müşteriler kazanmak istiyorsanız, sunumunuzu ön plana çıkaracak gıda aydınlatma ürünlerimizi keşfetmelisiniz...  

 

 Gıda Aydınlatma armatürlerimiz ile rakiplerinizden önde başlar, önemli bir avantaj sağlarsınız.

Kartal Aydınlatma Taze Gıda Aydınlatması Unlu Mamül Aydınlatması Pastane Aydınlatması Fırın Aydınlatması Kasap Aydınlatması Şarküteri Aydınlatması Gurme Aydınlatması Steakhouse Aydınlatması Tezgah Aydınlatması Dolap Aydınlatması Reyon Aydınlatması Supermarket Aydınlatması Market Aydınlatması Profosyonel Gıda Aydınlatma Kasap Et Gıda aydınlatması
SATIŞLARI ARTIRAN
ÜRÜN SUNUMU

 İşletmelerde uygulanan doğru aydınlatma sistemlerinin, müşterileri satın alma konusunda büyülediği bilinen bir gerçektir. Yapılan araştırmalarda yeteri kadar aydınlatılmış işletmelerin müşterilerine güven atmosferi oluşturduğu ve işletmeye çektiği gözlenmiştir.

             

 Gıdanız ne kadar iyi görünürse, o kadar taze, lezzetli, çekici ve iştah açıcı olur. Led gıda aydınlatma armatürlerimiz, ürününüzü en iyi renksel geri verim oranı ile gösterir. Renklerini, dokuları öne çıkartarak neredeyse tadını alabileceğiniz şekilde sunmanıza olanak sağlar. Bu sayede müşterilerinizin görsel algısına hitap ederek, müşterilerinizin listesinde olmayan ürünleri bile satın almasını sağlayabilirsiniz.   İyi bir ürün sunumu için gıda aydınlatması en doğru tercihtir.

    Gıda aydınlatması kullanan müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlere göre, gıda aydınlatması kullanmaya başlamalarıyla cirolarında artış gerçekleştiği tespit edilmiştir.

Kartal.Aydınlatma.Et.Kasap.Dolay.Aydınla
GIDA AYDINLATMASI İLE
FİLTRESİZ UZUN RAF ÖMRÜ

 İşletmelerinizde çekici bir ortam yaratmak kadar önemli olan bir faktör de ürünlerinizin raf ömrünü korumaktır. Ürünlerinizi taze göstermekten ziyade, asıl amacımız gerçekten tazeliklerini koruyabilmeleridir.

           

 Yurt dışında uzmanlar tarafından yapılan bir araştırmaya göre, aydınlatma armatürleri için kullanılan UV (Ultraviole) ve kırmızı renk artırıcı filtrelerin faydalı bir etkisinin olmadığı, etin renk değiştirmesini önlemediği, fakat renk değiştirmemiş gibi gözükmesini sağladığı ortaya çıkmıştır. Led teknolojisi ile tasarlanmış gıda aydınlatma armatürlerimiz sayesinde gıdalarınız filtre kullanılmadan, UV ve kızılötesi ışınlara maruz kalmadan en etkili şekilde müşterilerilerinize sunulmaktadır. Böylelikle ürünlerinize gıda aydınlatması ile hem görsel güzellik katılırken hem de uzun raf ömrü sağlanmış olacaktır.   

 Gıda aydınlatmasının avantajları ilginizi çekti değil mi? Sizde gıda aydınlatması, et reyonu gıda aydınlatması, manav tezgahı gıda aydınlatması, manav reyonu gıda aydınlatması, kasap gıda aydınlatması, unlu mamül aydınlatması, şarküteri aydınlatması, gurme aydınlatması, market ve süpermarket gıda aydınlatması, market gıda aydınlatma sistemleri ve showroom aydınlatması ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Çapa 1
Çapa 2
Çapa 3
Çapa 4
bottom of page