top of page
Market-4.jpg
İLGİ ÇEKEN
MARKET AYDINLATMASI

Market aydınlatması, dikkat edilmesi gereken aydınlatmaların başında gelmektedir. Market içerisinde yer alan her bir reyonun ihtiyaçları belirlenmeli ve ihtiyacına uygun LED aydınlatmalarına sahip bir armatür ile aydınlatılmalıdır. Peki nedir bu farklılıklar? Bir markette meyve & sebze, kasap, şarküteri, unlu mamul ve paketli ve konserve gibi ürünlerin yer aldığı genel olmak üzere reyonlar yer almaktadır. Her bir bölümde bulunan ürünün ihtiyacına yönelik özel LED kullanılarak hem ürünün rengini, tazeliğini ön plana çıkararak hem ultraviole ışınlarla zarar vermediği için ürün ömrünü azaltmayan hem de az enerji tüketimi ile maliyeti düşüren aydınlatmalardır.

 

Tüm bu farklılıkların yanında aynı zamanda market içerisindeki aydınlatmada da bir bütünlük olması gerekir. Genel alanda müşteriyi rahatsız etmeyecek şekilde bir aydınlatma sağlarken, aynı zamanda her ürünün ihtiyaç duyduğu vurgu aydınlatmasını estetik ray spotlarla sağlayarak ürünlerin ön plana çıkarmak son derece önemlidir. Bu da ışın dağılımının doğru ve etkili şekilde uygulanması ile sağlanmaktadır.

 

LED teknolojisi ile estetik, uzun ömürlü, maliyeti düşüren ray spot, sıva altı ve sarkıt aydınlatma çeşitleriyle mekanın büyüklüğüne ve bütünlüğüne uygun olarak model seçilerek hem estetik açıdan hem de aydınlatma açısından bir bütünlük sağlanır.

 

Aydınlatma, kalitenizi ve farkınızı ortaya çıkaran en önemli araçtır. Fark edilmenizi, kendinizi ortaya koymanın en kaliteli yoludur.

Market-CRI.jpg
ÖRNEK UYGULAMALAR
AYDINLATMA
ÜRÜNLERİ
Kartal Aydınlatma Taze Gıda Aydınlatması Unlu Mamül Aydınlatması Pastane Aydınlatması Fırın Aydınlatması Kasap Aydınlatması Şarküteri Aydınlatması Gurme Aydınlatması Steakhouse Aydınlatması Tezgah Aydınlatması Dolap Aydınlatması Reyon Aydınlatması Supermarket Aydınlatması Market Aydınlatması Profosyonel Gıda Aydınlatma Kasap Et Gıda aydınlatması Mağaza Aydınlatması Moda Aydınlatması Baklava Aydınlatması Tatlı Aydınlatması
bottom of page